Bez krawata - rozmowy o chorobach skóry głowy

Jaroszowice, 9-10 czerwca 2016 r.
 
 
 

Bez krawata - rozmowy o chorobach skóry głowy

Warsztaty naukowo-szkoleniowe
W dniach 9-10 czerwca br. odbyła się druga edycja warsztatów naukowo-szkoleniowych Bez krawata. Rozmowy o chorobach skóry. Tym razem zebraliśmy się w Hotelu Młyn Jacka nieopodal Wadowic.
Wykładem pt.: „Łuszczyca krostkowa - co nowego ?” warsztaty rozpoczął płk prof. nadzw. dr hab. n. med. Witold Owczarek, który jednocześnie pełnił nadzór merytoryczny nad całością naszego spotkania.
W dalszej części, po raz kolejny bezinteresownie, swoją wiedzą i doświadczeniem w leczeniu schorzeń rąk i stóp podzielił się dr n. med. Adam Borzęcki.
Jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszył się wykład dotyczący chorób skóry u dzieci, który tym razem wygłosiła dr n. med. Mirosława Kuchciak Brancewicz. Pierwszy dzień szkolenia zakończył się panelem dyskusyjnym oraz quizem dermatoskopowym.
Drugi dzień w całości poświęcony był diagnostyce i leczeniu chorób skóry owłosionej głowy. Tradycyjnie już, z niezwykłą pasją i poświęceniem, kurs trichoskopowy poprowadzili dr n. med. Piotr Szlązak oraz dr Tomasz Iwanowski.

Zobacz poprzednią edycję

I edycja Nadwiślańskich spotkań z dermatologią obfitowała w wykłady znakomitych ekspertów i praktyków z branży. Wykładom towarzyszyła wystawa firm farmaceutycznych i sprzętu medycznego. Zwieńczeniem Konferencji było wieczorne spotkanie w okolicy bulwaru nadwiślańskiego, gdzie przy ognisku i muzyce Uczestnicy konferencji mieli możliwość wspólnego spędzenia czasu w miłej atmosferze i wymiany doświadczeń, nie tylko z zakresu laseroterapii.

Miejsce konferencji

 
Partnerzy Wydarzenia