Serdecznie zapraszamy na benefis doktora Adama Borzęckiego z okazji 45-lecia praktyki dermatologicznej, który odbędzie się w dniu 10 czerwca o godzinie 20:00 podczas kolacji koleżeńskiej.


ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo!

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa w dniach 10-12 czerwca 2021 roku na VII edycję konferencji ”Bez krawata - rozmowy o chorobach skóry”.

Organizowane przez nas wydarzenie, z roku na rok cieszące się coraz większym uznaniem w środowisku dermatologicznym, pozwala poszerzać wiedzę merytoryczną, jak i praktyczną w koleżeńskiej atmosferze bez konieczności “zakładania krawatów”. Zgodnie z tradycją również w tej edycji nie zabraknie panelu eksperckiego, gdzie podczas dyskusji będziemy mogli rozwiązać problemy nurtujące nas w codziennej zawodowej praktyce. Wysoki poziom merytoryczny zapewni nam Komitet Naukowy składającym się z wybitnych specjalistów z zakresu dermatologii dziecięcej, dermatologii zabiegowej, łuszczycy i alergologii.

Żywimy nadzieję, że i w tej edycji zechcą Państwo wziąć czynny udział, ponieważ całą niepowtarzalną atmosferę spotkania tworzą przede wszystkim uczestnicy. Do zobaczenia „bez krawatów”!


KOMITET NAUKOWY

płk dr hab. n. med. Witold Owczarek, prof. nadzw. - Przewodniczący


dr n. med. Adam Borzęcki (Lublin)

prof. dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak (Łódź)

prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt (Łódź)

dr n. med. Tomasz Rostalski (Kielce)

dr n. med. Dariusz Staszek (Kraków)


KOMITET ORGANIZACYJNY

dr n. med. Tomasz Rostalski

dr n. med. Dariusz Staszek

 
 
Rejestracja jest jednoznaczna z zaakceptowaniem regulaminu wydarzeń organizowanych przez MedicaExpert Conference

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA REPORTAŻU Z POPRZEDNICH EDYCJI


MIEJSCE KONFERENCJI

Hotel Villa Verde ****

ul. Mrzygłodzka 273, 42-400 Zawiercie

Zobacz pozostałe konferencje Medica Expert Conference