LIPOSUKCJA LASEROWA

Kurs pozwoli na zdobycie najświeższej wiedzy z zakresu najnowocześniejszych metod pobrania i podania tkanki tłuszczowej u pacjentów. Obecnie własna tkanka tłuszczowa stanowi najcenniejszy materiał do modelowania w sposób naturalny ciała pacjenta. Liposukcja laserowa stanowi obecnie najbezpieczniejszą metodę pobrania tkanki tłuszczowej. Wykonywane zabiegi są bezpieczne, do minimum zostaje zniwelowane ryzyko uszkodzenia ciała, po zabiegu pacjenci szybciej wracają do normalnego funkcjonowania. Kompleksowy system do liposukcji laserowej wyposażony w system znieczulający, pozwala usunąć niechcianą tkankę tłuszczową z każdej części ciała, zachowując przy tym wysokiej jakości komórki tłuszczowe bogate w komórki macierzyste. Pobrany materiał idealnie nadaje się do reimplantacji. Rewolucja w dziedzinie technologii, która w całkowicie naturalny sposób pozwoli uzyskać zachwycające piersi, krągłe pośladki, czy wyraziste kości policzkowe, a przy tym pozwala cieszyć się wąską talią, smukłymi udami czy płaskim brzuchem.

WIEDZA W PIGUŁCE

DLA KOGO?

Szkolenie przeznaczone jest dla osób posiadających uprawnienia lekarskie, chcących podwyższyć swoje umiejętności w dziedzinie poboru tkanki tłuszczowej oraz jej wykorzystania w autotransferach przy modelowaniu sylwetki pacjenta. Szkolenie przeprowadzone będzie przez doświadczonego chirurga w zakresie liposukcji laserowej oraz transferów tłuszczu.
Uczestnicy kursu biorą udział w pełnych procedurach zabiegowych. Rozpoczynając od przygotowania pacjenta, odpowiednich leków po pełne zaangażowanie w procedury zabiegowe. Ćwiczyć będa umiejętności poboru tkanki tłuszczowej metoda laserową oraz podanie/ transfer pobranej tkanki tłuszczowej w zadeklarowane partie u pacjenta, w tych dwóch przypadkach twarz i piersi. Otrzymują materiał szkoleniowy w formie drukowanej oraz certyfikat.

PROWADZĄCY KURS

Lek. med. Andrzej Ilków

Pro Beauty Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej

Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej. Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku. Swoje doświadczenie zdobywał pracując w szpitalach i poradniach na oddziałach chirurgii ogólnej, urazowej, onkologicznej i naczyniowej w Koszalinie, Słupsku i Bydgoszczy. Kierował oddziałem chirurgicznym szpitalu w Białogardzie. Od ponad dwudziestu lat prowadzi swój prywatny gabinet. Jest uczestnikiem wielu szkoleń i konferencji z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej. Jest zastępcą rzecznika odpowiedzialności zawodowej przy okręgowej izbie lekarskiej w Koszalinie.

INFORMACJE O OPŁATACHCENA OBEJMUJE

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY

REJESTRACJA

Termin: 29 maja 2020 r.

Rejestracja jest jednoznaczna z zaakceptowaniem regulaminu wydarzeń organizowanych przez MedicaExpert Conference

Miejsce: Klinika Beautiful Life
 

Włocławek, ul. Słowackiego 11 lokal 1 i 2

 

Termin: 26 czerwca 2020 r.

Rejestracja jest jednoznaczna z zaakceptowaniem regulaminu wydarzeń organizowanych przez MedicaExpert Conference

Miejsce: Szpital Specjalistyczny
im. Świętej Rodziny

ul. Madalińskiego 25, Warszawa