KURSY PRAKTYCZNEZAPROSZENIE


Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

mamy przyjemność zaprosić na kolejną, już IV edycję konferencji warsztatowej LETNIA AKADEMIA DERMATOLOGII, która odbędzie się w dniach 16 - 17 lipca 2021 roku w Przygoniu. Nasze spotkanie będzie miało charakter praktyczny, dlatego do udziału w konferencji zapraszamy wszystkich lekarzy dermatologów zainteresowanych warsztatowym podejściem do nauki.

Z uwagi na obecną sytuację w kraju i na świecie tegoroczna konferencja odbędzie się w dwóch formach jedocześnie: stacjonarnej i wirtualnej. Chcemy zapewnić możliwość nieograniczonego udziału zarówno w panelach eksperckich, jaki i w warsztatach wszystkim zainteresowanym przy jednoczesnym zachowaniu zalecanych norm bezpieczeństwa. Zachęcamy Państwa do wyboru dogodnej dla siebie formy uczestnictwa.

Mamy nadzieję, że wakacyjny termin konferencji ponownie przypadnie Państwu do gustu z uwagi na większą ilość czasu wolnego, mniejszą ilość pacjentów w gabinetach oraz słoneczną atmosferę spotkania.

Podczas konferencji poruszymy nie tylko tematy związane z leczeniem i pielęgnacją skóry, ale również przyjrzymy się zagadnieniom związanym z możliwościami zastosowania leserów w szerokim zakresie dzięki współpracy z partnerami wydarzenia.

W trakcie konferencji każdy uczestnik będzie miał możliwość udziału w panelach eksperckich oraz wyboru 3 z 6 proponowanych kursów. Udział w każdym z kursów zostanie potwierdzony osobnym certyfikatem.

Wierzymy, że będzie to idealny czas do pogłębienia wiedzy oraz wymiany doświadczeń dotyczących problemów, które towarzyszą nam w codziennej praktyce zawodowej.

Do zobaczenia na IV LETNIEJ AKADEMII DERMATOLOGII,

prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt
prof. dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak
Rejestracja jest jednoznaczna z zaakceptowaniem regulaminu wydarzeń organizowanych przez MedicaExpert Conference


MIEJSCE KONFERENCJI


Hotel Kolumna Park, ul. Hotelowa 1, 95-082 Przygoń


Zobacz pozostałe konferencje Medica Expert Conference